Dual Survival sezon 7 odcinek 10 specjalny

Najnowszy, 10 odcinek serii Dual Survival (“Dwa oblicza surwiwalu”)  jest tym podsumowującym dotychczasowe. Widzimy tu ujęcia do tej pory nie publikowane, a także wywiady z producentem oraz bohaterami show. Pokazane są trudy produkcji, piękno natury, a także niebezpieczne sytuacje (np. atak słonia, czy mocne odwodnienie). Przedstawiono także śmieszne sytuacje, i relacje między prowadzącymi. To jak rodziła się między nimi wieź mimo różnic w technikach, osobowości, czy podejścia do zasobów natury. A także trudne wybory, które musieli dokonać z uwagi na swoje zdrowie i bezpieczeństwo, ale także aby pokazać co się stanie jeśli….

Co ciekawe pierwszy odcinek serii 7 mógł się zakończyć porażką z uwagi na bardzo trudne warunki pogodowe, które wręcz uniemożliwiały kręcenie poszczególnych scen.

Magią kręcenia scen do tego typu programów, dziejących się na łonie przyrody jest to że zdarzają się piękne, wyjątkowe chwile. Takim zdarzeniem było spotkanie w górach Oregonu z dzikimi rzadko występującymi zwierzętami.

Sezon 8 – zapowiedź

Był to ostatni odcinek tego sezonu, ale nie ostatni serii,  jak zapowiedział producent. Także zdecydowanie czeka nas, widzów kolejny 8 sezon. Nowe lokacje, nowe zagrożenia i techniki radzenia sobie (np. jak zrobić soczewkę z lodu, aby wytworzyć ogień). Po raz pierwszy w programie pojawią się razem pary o tej samej specjalizacji, czyli survival militarny. Pojawi się 2 nowych prowadzących, w tym jeden czarnoskóry także były żołnierz.

dual-survival-sezon-8

A także znany z innej serii programów “Kings of the Wild“- nowozelandzki myśliwy – Josh James Kiwi Bushman (po lewej).

Josh-James-Kiwi-Bushman

Ofensywa Blog