Gdzie uciec na wypadek wojny (zagłady)

Skąd rodzą się teorie o Końcu Świata? Przepowiednie Rasputina nawiązują do wizji świata po wojnie nuklearnej, gdzie na Ziemi nie ma już życia? A powietrze i spadający deszcz będzie silnie skażony.

Dlaczego wojna jest straszna, a nie taka jak na filmie

Większość nawet sobie nie zdaje sprawy, co oznacza wejście obcych wojsk na terytorium Polski. Najpierw będzie powołanie wszystkich zdolnych do wojska i wysłanie ich na wschód Polski, zostaną tylko kobiety, kombinatorzy, inwalidzi i chorzy. Oczywiście o prądzie można zapomnieć, padną usługi płatności elektronicznej, co dla wielu będzie już armagedonem. Odcięcie od prądu, to odcięcie od internetu i telewizji, dla młodych ludzi to już niemalże koniec świata.

Młodzież zacznie tworzyć bandy i napadać na ludność cywilną, na początku z nudów i dla zabawy, później z głodu, z każdym tygodniem będą coraz bardziej brutalni i bezwzględni! Większość z nas jest z pokolenia czasów pokojowych, kompletnie nieprzygotowani mentalnie na wojnę. Bez broni każdy z nas będzie narażony na ataki band i maruderów. To będą straszne czasy i “zezwierzęcenie” ludzi nastąpi bardzo szybko, bo teraz wszyscy nie wierzą w wojnę i się do niej nie przygotowują, zresztą, jak się przygotować na wojnę? Jak wojna wybuchnie, to będziemy zaskoczeni, będziemy dziwić się jak to możliwe, wielu ucieknie na zachód europy, a ci co zostaną przeżyją piekło.

Czy tego chcą dzisiejsi władcy świata?

Czy są miejsca, gdzie można przeczekać, gdzie uciekać? Odpowiedź wydaje się znajdować również w proroctwach Rasputina. Jednocześnie przedstawiamy kilka miejsc, do których można uciec na wypadek wojny/apokalipsy w 2022 roku – tak bynajmniej twierdzą eksperci badający temat.

Bezpieczne miejsca to m.in.:

  • Islandia – najlepsze miejsce do przetrwania, jest najbardziej odizolowywany krajem europejskim.
  • Ziemia ognista – z uwagi na wzorce wiatrów, które uchronią ten obszar od skażonego powietrza z powodu opadu radioaktywnego.
  • Tristan da Cunha – jest jedną z najbardziej odosobnionych zamieszkanych wysp na świecie. Leży w archipelagu w południowej części Oceanu Atlantyckiego.
  • Denver w USA – znajduje się blisko złóż ropy, położenie 1600 m.n.p.m. co zapewnia bezpieczeństwo w razie poniesienia się poziomu mórz, oceanów. Ponadto otoczone jest górami.
  • Berno, stolica Szwajcarii, jak również inne miasta w tym kraju. Otoczone górami oraz żyzną ziemią. Ten kraj nie brał udziału konfliktach zbrojnych, zatem nie ma wrogów.
  • Jukon – dużo obszarów dzikich, możliwość polowania i rybołówstwa.  Wadą jest zimno, które panuje przez większą część roku.

Zalecana literatura (książki/ebooki) dot. survivalu, przygotowań i przetrwania w mieście:

Ofensywa Blog