Kultowy model taktycznych spodni SFU Next – najtaniej

Model spodni SFU Next® (Helikon-Tex) został bestsellerem, jeśli chodzi o ilość sprzedanych par w ostatnich dwóch latach. Wielu naszych klientów posiada 2 lub nawet 3 modele w różnych kolorach lub wzory kamuflażu. To wyraz tego, że dobry produkt zawsze znajdzie świadomych nabywców.

Na okres wakacji w sklepie ofensywa.eu obniżyliśmy cenę spodni SFU w kolorze Olive drab oraz Coyote do 99zł (z 149 zł). 

Cechy spodni SFU Next

Spodnie SFU łączą w sobie klasyczny i taktyczny wygląd, anatomiczny krój oraz zestaw dziewięciu kieszeni. Ponadto posiadają wzmocnienie na pośladkach oraz na wysokości kolan, które wyposażone są w kieszenie na miękkie ochraniacze. Odpowiednie szwy oraz tkanina, z jakiej wykonano spodnie, zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Kolor olive drab

Jest odmianą popularnej wojskowej “oliwki”,  jest  zbliżony do amerykańskiego Foliage Green. Sprawdzi się zarówno w terenie miejskim jak i krajobrazie leśnym, poza miastem. W zależności od światła i otoczenia może sprawiać wrażenie szarości lub wypłowiałej zieleni. Kolor ten był popularny wśród wojsk amerykańskich już podczas II wojny światowej.  Sklep internetowy (Wrocław) oferuje również inne kolory  (w tym Czarny, Navy Blue, Shadow Grey, Adpative Green) i wzory kamuflażu (Camogrom, Woodland, Pantera PL).

spodnie_sfu_next_helikon

Spodnie SFU Next – w promocyjnej cenie

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i ZAMÓW je już dziś!

 

 

Ofensywa Blog