prepping zapasy na trudne czasy

Nikt nie przygotuje się za ciebie

Jesteś zaintrygowany ideą preppingu, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie jesteś sam. Wiele osób czuje się przytłoczonych błędnymi przekonaniami dotyczącymi gotowości na trudne czasy.

Ale oto prawda: przygotowanie nie musi być skomplikowane ani kosztowne. W rzeczywistości jest dla każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, ile zarabiasz i ile wiesz.

Kiedy sam zacząłem studiować prepping, znalazłem wiele zbieżności między tym, czego nauczyłem się w tych wczesnych latach mojego życia, a podstawami społeczności preppingowej, co wzbudziło moje zainteresowanie, aby dowiedzieć się więcej.

Jestem “normalnym” obywatelem. Nie mam domku w lesie ani podziemnego schronu otoczonego minami lądowymi. Mieszkam w miejskiej okolicy, płacę podatki i chodzę do tych samych sklepów co zapewne Ty.

Nie jestem pochłonięty spiskami o jakimś nadchodzącym przejęciu władzy przez rząd, ale raczej jestem obywatelem, który kocha moją społeczność i rodzinę, a w przypadku, gdy coś pójdzie nie tak w naszej okolicy, chcę pomóc moim sąsiadom i chronić moją rodzinę.

Podobnie jak wiele osób, które zajmują się preppingiem, żyjemy w czasach, w których niepewność jest jedyną pewnością.

Nie wiesz od czego zacząć? Wczytaj się w lekturę książki “Przygotowania na trudne czasy. Niezbędnik preppersa” zawiera ona podstawową wiedzę i zadania do wykonania.

 

Ofensywa Blog