Przepowiednie na 2021 roku

Krzysztof Jackowski (znany polski jasnowidz)  nie ma dobrych wiadomości na nadchodzący 2021 rok. Nie ukrywa, że już w grudniu 2020 odczujemy nadchodzące zmiany, a święta nie będą dla nas miłe.

Jasnowidz podczas transmisji na YT powiedział, że:

– Po upływie tych wielu miesięcy, gdzie te obostrzenia nas obowiązują, różnej maści, w różnym natężeniu. Już jesteśmy do tego przyzwyczajeni. A sytuacje nienormalną traktujemy jako “normalną”. Przyzwyczailiśmy się również do protestów i podziałów – nie tylko w Polsce, ale także w Europie. W najbliższym czasie te protesty dalej będą się odbywać.

– Ten dziwny czas się kończy. (…) A prowokacja do protestów jest celowa. Mają się dziać. Żebyśmy widzieli coraz większy chaos. Żebyśmy nie widzieli żadnej paranoi. Żebyśmy żyli w takim dziwnym piekiełku, które coraz mniej przypomina zwykłe, normalne życie, które minęło i długo nie wróci.

– Wchodzimy w drugą fazę tego, co zapowiadałem od kilku lat. Wchodzimy w fazę próby poważnego konfliktu na świecie (…) Jak mi się kojarzy Polska w tej sytuacji? Pewna grupa kilka państw jest zainteresowana wywołaniem konfliktu. Niestety Polska jest w tej grupie, chociaż nie sądzę, żeby Polska chciała się w to zaangażować w sensie dosłownym. Jeżeli dobrze to czuję, to my będziemy bardziej logistycznie uczestniczyli, niż fizycznie. Ja czuję, że w okresie od teraz do świąt wydarzy się coś mniejszego, ale coś, co będzie niepokojącym konfliktem. A to gorsze może przyjść jakiś czas później – powiedzmy dwa, trzy tygodnie po tym pierwszym.

– Jestem przygnębiony, bo to nie będzie dobry rok.  (…) Pierwsze co mi się kojarzy – będzie wielki sprzeciw w Europie. To się wydarzy pierwsze, jacyś politycy czy państwa zrobią gwałtowny sprzeciw. Po drugie jest przygotowana jakaś prowokacja na Iran (…)  Będzie mowa o skażeniu czegoś, ale ostatecznie okaże się to nieprawdziwą informacją.

-Przewiduje, że dojdzie do wybuchu kolejnej, trzeciej fali pandemii. Pierwszy będzie miał miejsce w styczniu, potem sytuacja nieco zelżeje. W połowie lutego będzie następne uderzenie, o wiele mocniejsze. Mam wrażenie, że obostrzenia, ta sytuacja, na pewno będzie trwała dłużej, niż zapowiadają.

 

Źródło oficjalny kanał: https://www.youtube.com/watch?v=e37gha9zkqE

Ofensywa Blog