TARGI EURO TARGET SHOW 2022

Za dwa miesiące odbędą się TARGI EURO TARGET SHOW.  Targi były kilkukrotnie przekładane, ze względu na sytuację pandemiczną, ale tym razem się uda.

Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu będzie miało swoje stoisko na którym będzie promować m.in. warsztaty, szkolenia, kursy, ale również i zlot SURWIWALIA, Etykę Outdoorową LEAVE NO TRACE oraz dorobek wydawniczy (książki) członków. W ramach promocji działań SPSSu przeprowadzimy kilka warsztatów dla dzieci i pogadanek na temat Etyki Outdoorowej. Trud podjęcia działań na targach, na swoje barki wzięła Grupa Regionalna SPSS WIELKOPOLSKA, przy wsparciu GR SPSS MAZOVIA.

Euro Target Show to nowa odsłona Targów Łowieckich KNIEJE, Survival Force Expo oraz ShootingPro. To wydarzenie dla pasjonatów myślistwa, łowiectwa, strzelectwa, bushcraftu i survivalu odbędzie się w terminie 25-27 marca 2022 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dzięki obecności większości polskich i zagranicznych wystawców Euro Target Show stanie się ważnym wydarzeniem w Polsce, uczestnicy jako pierwsi w Polsce będą mogli zapoznać się z premierami na polskim rynku. Zarówno pasjonaci jak i zawodowcy, którzy odwiedzą Euro Target Show będą mieli okazję poznać najnowsze trendy z każdej dziedziny myślistwa, strzelectwa oraz szeroko rozumianego outdooru – od optyki strzeleckiej i łucznictwa, przez wyposażenie oraz akcesoria dla strzelnic, po broń i amunicję (także sportową), wyposażenie taktyczne, pojazdy terenowe czy odzież oraz obuwie.

Oprócz top owych marek na Euro Target Show pojawi się strefa rzemieślników z wyrobami ze skóry czy dziełami knifemakerów.

Ofensywa Blog