The Shallows (2016) – zapowiedź

Nancy (Blake Lively) surfuje sama na odludnej plaży, nagle zostaje zaatakowana przez żarłacza białego i wyrzucona na skałę w niewielkiej odległości od brzegu. Dramatyzmu dodaje fakt, że ląd jest niemalże na wyciągnięcie ręki ona jednak musi walczyć o swoje przetrwanie.

Zraniona, widzi jak giną dwaj inni młodzi ludzie pływający na deskach.  Pod spokojnie wyglądającą powierzchnią wody (tytułową mielizną) czai się olbrzymi rekin, krążącym między nią a brzegiem, który nie powoli jej tak łatwo opuścić skały. Będzie musiała wykorzystać cały swój potencjał, wszystko czym dysponuje i zasoby z boi do której musi dopłynąć w mniej niż 34 sekundy.
Czy będzie w stanie przechytrzyć bestie, albo ktoś z zewnątrz jej pomoże – na te pytania odpowie seans w kinie. To film “Szczęki” dla nowej generacji.  Morski survival w czystej postaci.

Reżyser i aktorka

Warto wspomnieć, że scenariusz Tony’ego Jaswinskiego do The Shallows znalazł się na Blood List, czyli najlepszych scenariuszy, które nie doczekały się realizacji. Film Mielizna (2016) został wyreżyserowany przez Jaume Collet-Serra, który nakręcił takie filmy akcji jak: Run All Night oraz Non-Stop. Zgrabna aktorka Blake Lively grająca główną rolę, popularność zyskała dzięki serialowi Plotkara. Potem zagrała w m.in. Green Lantern (2011). Ostatnio można było ją oglądać w filmie Wiek Adaline (2015).

Zwiastun filmu

Zobacz najnowszy zwiastun filmu (trillera). Jego premiera została zapowiedziana na 24 czerwca bieżącego roku.

Ofensywa Blog