TRIUMPHATOR – czyli pokonaj Siebie

„TRIUMPHATOR – POKONAJ SIEBIE” to gra terenowa, organizowana przez Jednostkę Strzelecką 2037 w Sosnowcu. Ma na celu sprawdzenie możliwości uczestników na takich polach jak: brak odpoczynku, stres i presją sytuacji. Inspiracją dla organizatora jest “Selekcja” z Drawska Pomorskiego.

Ukończenie takich zmagań daje wielką satysfakcje, nieporównywalną z żadnym sportem wyczynowym.

Rejestracja uczestników odbędzie się 12 września o godz.9.00 w Technikum nr 2 w Sosnowcu przy ul. Braci Mieroszewskich 42

„Triumphator” składa się z dwóch etapów :

  1. Etap pierwszy – kondycja fizyczna zawodników. Etap ten rozpoczyna się po zarejestrowaniu uczestnika. “Preselekcja” to 10 bardzo prostych ćwiczeń fizycznych angażujących główne grupy mięśni. Kto zrobi je najlepiej – przechodzi dalej. Reszta – odpada.  Zasady są proste.
  2. Etap właściwy Triumphatora odbywa się w innym miejscu, już tylko dla wybranej, najsprawniejszej grupy 50 osób.
    Nazywa się “wyrównaniem szans” i polega na pozbyciu się własnego prowiantu oraz sprawdzeniu, czy uczestnicy nie mają przy sobie zabronionych rzeczy. Każdy uczestnik otrzymuje swój numer i od tej pory traktowany jest bezosobowo. Długotrwałe marsze przeplatane zadaniami pamięciowymi, torami przeszkód i ćwiczeniami siłowymi oraz licznymi niespodziankami.

Imprezę prowadzi doświadczona, wojskowa kadra z Jednostki Strzeleckiej 2037 i z tego co nam wiadomo, nie zamierza poprzestać na jednej edycji.

 

Ofensywa Blog