upadek dolara spadek wartości

Upadek dolara w 2023 roku! Prawda czy fałsz?

W mediach rozprzestrzenia się wiele dezinformacji. Sam widzę wielu ludzi, którzy doprowadzają swoich odbiorców do szału na temat upadku wartości dolara czy innych kryzysach.

Moim zdaniem, ci ludzie trochę naginaną prawdę pod swoje tezy. Może chcą nam coś sprzedać lub przekonać nas do czegoś. Nie znam ich motywów, ale czuję potrzebę wyjaśnienia niektórych z tych błędnych przekonań i uporządkowania tego, co jest prawdą.

Często powtarzam, że Twoje finanse są zabezpieczeniem. Musisz przygotować je w swoim życiu teraz, aby wytrzymać przez katastrofy ekonomiczne, i musisz zaoferować wartość do wymiany po każdej katastrofie. To nie musi oznaczać sztabek metali szlachetnych lub ukrytego portfela kryptowalut.

Niektóre fakty są takie, że Chiny aktywnie pracują nad próbą wyparcia USA poprzez BRICS. Rosja wspiera to, ponieważ są R w BRICS. Ta organizacja narodów zachęca do transakcji w walutach innych niż dolary i ma nadzieję na ustanowienie jednolitej waluty cyfrowej. Jest jeszcze kilka innych nacisków, w które zagłębiamy się w naszym dzisiejszym wideo. Choć to wszystko może nie oznaczać końca starego amerykańskiego greenbacka, to z pewnością wygląda na początek konieczności dzielenia się światłem reflektorów na scenie światowej z innymi walutami rezerwowymi.

Źródło: Kris (aka City Prepping)

Ofensywa Blog