Wyścig zbrojeń jądrowych - nowe rakiety i bomby atomowe - Iran

Wyścig zbrojeń jądrowych: eskalacja trwa

Islamska Republika Iranu może wkrótce stać się supermocarstwem nuklearnym! Iran dołącza do wyścigu zbrojeń jądrowych, chce zbudować arsenał nuklearny.

Świat szybko ulega potężnemu zagrożeniu nuklearnemu. Rosja zagroziła wycofaniem się z traktatu START i sprzedała Chinom 25 000 kilogramów paliwa jądrowego. To wystarczy, aby arsenał głowic jądrowych Chin wzrósł do tysięcy. Jednocześnie Rosja i Chiny zawarły kilka tajnych umów dotyczących wszystkiego, od produkcji dronów po podejrzane technologie rakietowe.

Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej informuje o znalezieniu w Iranie cząstek wzbogaconego uranu, którym brakuje zaledwie 7% do mocy potrzebnej do budowy głowicy nuklearnej i 4 razy więcej niż do budowy pokojowego reaktora jądrowego. Nie można zaprzeczyć, że Islamska Republika Iranu jest na krawędzi zbudowania głowicy nuklearnej. Spekuluje się, że od tego kamienia milowego w dziedzinie rozprzestrzeniania broni jądrowej dzielą ich zaledwie dni.

Czy wchodzimy w nowy wyścig zbrojeń pomiędzy Stanami Zjednoczonymi z ich zachodnimi sojusznikami a osią sprzymierzonych narodów Islamskiej Republiki Iranu, Chin, Rosji i Korei Północnej?

Źródło: Kris / City Prepping

Ofensywa Blog