Rękawice na każdą okazję

Temperatury za oknem w najlepszym wypadku oscylują w okolicach zera. Nie każdy jednak pomyślał o rękawiczkach. Może i w mieście ubieramy się w zależności od sytuacji, jednak poza miastem podczas weekendowego spaceru, wypadu do lasu, na rower, czy codziennego biegania należy zwrócić uwagę na zupełnie inne elementy.

RK-USM-PO-01-950x950Jednym z ciekawszych producentów rękawic jest firma Helikon. Wszystko za sprawą unikatowej konstrukcji oraz z którego wykonane są rękawiczki. Dlatego świetnie sprawdza się tam, gdzie niezbędna jest duża wytrzymałość, odporność oraz doskonała wentylacja. Dlatego idealnie nadają się tam, gdzie stawiamy na aktywność fizyczną – trekking, turystyka, narciarstwo, jazda na rowerze czy rolkach.

Z całą odpowiedzialnością możemy Wam polecić rękawiczki taktyczne firmy Helikon Model USM. Dlaczego? Są to solidnie wykonane rękawice taktyczne, które zostały wzmocnione, w miejscach, które tego wymagały.

Do najważniejszych cech prezentowanego produktu należą specjalne wzmocnienia na kostkach – Impact Gel. Ponadto tkanina, z której wykonano zewnętrzną stronę dłoni, jest w pełni oddychająca. W odróżnieniu od innych producentów Helikon wyposażył swoje rękawice w elastyczny mankiet zapinany na rzep. Wspominaliśmy o różnego rodzaju wzmocnieniach. Mamy tutaj do czynienia ze wzmocnieniami na wewnętrznej części dłoni oraz antypoślizgowymi ze skóry na palcu spustowym i kciuku.

Warto zaznaczyć, że rękawice zostały także wyposażone w otwory wentylacyjne na palcach. Zapewnia to idealną cyrkulację powietrza.

Prezentowane rękawice należą do grona taktycznych. Dlatego świetnie nadają się zarówno do walk ASG czy paintballa, gdzie odzież militarna sprawdza się najlepiej. Każde z nich przecież może odbywać się także zimą. Szczególnie że zabawa w śniegu należy do tych bardziej wymagających nie tylko sprzętowo, ale i fizycznie.

Ofensywa Blog