Szlaki rowerowe Polski. 70 najpiękniejszych tras na jeden i na kilka dni

Szlaki rowerowe Polski. Najpiękniejsze trasy na jeden lub kilka dni

Turystyczna infrastruktura rowerowa w Polsce cały czas się rozwija, ale już teraz nie mamy się czego wstydzić. Nasz kraj z punktu widzenia siodełka rowerowego jest piękny.

Szlaki rowerowe pozwolą przeżyć niezapomnianą przygodę, inne będą dobrym materiałem na trening, a jeszcze inne okażą się idealnym pomysłem na spędzenie rodzinnego weekendu.

Niezależnie od Twojego rowerowego doświadczenia, znajdziesz tu swój ulubiony szlak, do którego będziesz wracać z uśmiechem. A jest z czego wybierać! W książce znajdziesz 70 propozycji długodystansowych i krótkich tras oraz wycieczek rowerowych m.in. Zachodnio-pomorskie Blue Velo, Kraków – Morawy – Wiedeń, Velo Czorsztyn. Każda z nich posiada techniczne wskazówki, kod QR do mapy i śladu GPS, kolorowe zdjęcia i całą paletę inspiracji oraz ciekawych miejsc. Bez względu na to czy masz gravel czy rower trekkingowy warto choć raz w życiu przejechać się jedną z tras. Marzenia choćby te najbardziej szalone spełniają się niezależnie od wieku i nic tak nie konserwuje zdrowie człowieka jak ruch na świeżym powietrzu.

Zamów książkę || Zamów ebook

Ofensywa Blog