Militarna moda nie przemija

Militarna odzież to kolejny raz hit tego sezonu. Już od paru sezonów jest obecny na ulicy, szlakach turystycznych czy zabawach plenerowych. To bardzo dobry wybór zarówno na terenowe wyjścia jak i na co dzień.

Bluzy i koszule

Buzy i koszule taktyczne, które możesz łączyć z  dowolnymi spodniami, także szortami.  Gdy zaś chcemy nadać barw naszej koszuli to świetnym wyborem będą te z niezwykle modnymi kolorowymi naszywkami. Militarną odzież możemy zestawiać z ciemnymi kolorami tj. czerń, brąz oraz tymi jaśniejszymi: biel, kremowy. Te właśnie odcienie świetnie komponują się z barwami olive/khaki, w których możemy nosić spodnie oraz kurtki. Warto pamiętać, aby szczególnie w mieście, nie przesadzić po przez ubranie się od stóp do głów w leśny kamuflaż. Nie chcemy przecież zawsze, by zamiast modnie wyglądać jak żołnierz. Warto więc częściej wybierać ubrania w kolorze khaki, coyote, szarości lub odmiany barwy zielonej.

T-shirty wojskowe

Modnym rozwiązaniem, które idealnie dopasuje się do wszystkich stylizacji męskich są t-shirty w kolorze oliwkowym lub khaki. Do granatowych dżinsów pasują również t-shirty lub koszulki polo w kamuflażu lub z motywem graficznym.

Dodatki

Jeżeli chcemy tylko zaakcentować obecność stylu militarnego w naszej odzieży wystarczy dobrać odpowiednia dodatki. Zalecamy wybrać odpowiedni pas taktyczny, torby (także biodrowe) bądź plecaki.  Zaś na letnie upały polecamy przewiewne  czapki z daszkiem oraz kapelusze, które chronią nas przed słońcem, a przy okazji są doskonałym modnym dodatkiem. W zimniejsze dni doskonale sprawdzi się arafatka (chusta).

Ofensywa Blog