Wygoda i komfort

Jesień, jak widać, potrafi zaskoczyć. Kilka dni temu doświadczaliśmy ujemnych temperatur, które większość zmuszały do wyciągnięcia z odmętów szafy grubszej odzieży. Dziś, kiedy za oknem zrobiło się cieplej, grubsze ubrania zostawiamy na wieszakach, jednak dalej w gotowości. Wiatr, deszcz oraz temperatury w okolicach 10 stopni Celsjusza to idealne warunki dla kurtki z membraną i bluzy.

Dla wielu kurtka z membraną jest passé, jednak na takie warunki pogodowe jest to sprawa idealna. Pamiętajmy jednak, że jest to ostatnia warstwa, która nas chroni. To pod warstwą wierzchnią znajduje się trzon naszej odzieży. Tutaj dobra bluza zapewni nam nie tylko ciepło, ale i idealną wentylację.

Jedną z takich bluz jest Alpha Grid Fleece Jacket – bluza z polaru, której przeznaczenie jest równie szerokie, jak możliwości spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Bluza zapewnia niezwykle wysoki komfort termiczny. Wszystko za sprawą tego, że wykonano ja z wysokiej jakości polaru o charakterystycznej kratkowej strukturze. W połączeniu z dobrze dobraną kurtką uzyskamy naprawdę wysoki stopień ochrony naszego ciała. Nie ma znaczenia, czy będzie to leśna wyprawa na grzyby, czy przeprawa przez miejską dżunglę.

Jako że większość dobrych polarów, softshelli czy kurtek opartych jest na technologii wykorzystywanej w armii, nikogo nie powinno dziwić, że najlepsza odzież outdoroowa to odzież militarna. Duże kieszenie liczone w kilku sztukach, ściągacze i dobrze zabezpieczone suwaki – bluza kompletna. Dlatego, zamiast zastanawiać się nad tym, czy zrobić zakupy w jednym, czy drugim centrum handlowym, lepiej sprawdź naszą militarną ofertę – u nas ubierzesz się wygodnie i adekwatnie do panujących warunków pogodowych.

Pozdrawiamy, Ofensywa.eu

Ofensywa Blog