bagno - bagnach

Kobieta utknęła na bagnach przez 3 dni

Według policji kobieta, która utknęła w błocie na bagnach, mogła być uwięziona przez co najmniej 3 dni.

Jak poinformowała policja, zaginiona od tygodnia kobieta utknęła w błocie w parku stanowym w Massachusetts. Policja powiedziała, że uważa się, że mogła być tam uwięziona przez co najmniej trzy dni. Emma Tetewsky, lat 31, została uratowana o godzinie 18:00 w poniedziałek, 3 lipca 2023, po tym, jak wędrowcy zadzwonili pod numer 911 i powiedzieli, że słyszeli kobietę krzyczącą o pomoc w obszarze przypominającym bagno, podały władze w oświadczeniu.

Kiedy przybyli funkcjonariusze policji, słyszeli kobietę, ale jej nie widzieli, i użyli pojazdów terenowych i brodzili 40 stóp przez gęste zarośla i bagna, aby dotrzeć do niej w Borderland State Park, na południe od Bostonu.

Tetewsky została znaleziona w płytkiej części bagna w pozycji embrionalnej. Lepkie błoto sięgało kolan, a uwolnienie jej wymagało wysiłków funkcjonariuszy. Według policji była odwodniona, poparzona słońcem i miała liczne obrażenia górnej części ciała. Była przytomna i czujna, gdy została znaleziona i została zabrana do szpitala w celu leczenia obrażeń niezagrażających życiu, podała policja. Policja powiedziała wówczas, że kobieta nie miała przy sobie telefonu komórkowego, gdy zaginęła i że w przeszłości zmagała się ze swoim zdrowiem psychicznym.

“Chcemy podziękować wszystkim agencjom, które z nami współpracowały” – powiedziała szefowa policji w Stoughton Donna M. McNamara.

“Gdyby nie publiczna pomoc i dawanie nam wskazówek w ciągu ostatnich pięciu dni, nie bylibyśmy w stanie jej zlokalizować. To najlepszy możliwy wynik” – dodała.

Przedruk z  insider.com, tłumaczenie

Ofensywa Blog