film Prey - pustynia survival 2024

Prey (2024) – survival na pustyni

Młoda para jest zmuszona opuścić swoją chrześcijańską stację misyjną na pustyni Kalahari po tym, jak ekstremistyczny gang bojowników grozi im śmiercią. Po rozbiciu samolotu na pustkowiu muszą walczyć o życie z ludźmi i dzikimi zwierzętami zamieszkującymi sawannę. Typowy survival.

Opis filmu, fabuła:

“Ludzie umierają! Potrzebujemy planu!” Przetrwać – to jest plan! To wszystko! Prezentujemy oficjalny zwiastun thrillera akcji zatytułowanego Prey, najnowszego filmu południowoafrykańskiego filmowca Mukundy Michaela Dewila.

Po tym, jak ekstremistyczna grupa bojowników zagraża ich życiu, młoda para (Ryan Phillippe i Mena Suvari) zostaje zmuszona do ucieczki z chrześcijańskiej placówki misyjnej na pustyni Kalahari. Po otrzymaniu pozwolenia na podróż na pokładzie rozklekotanego samolotu, pilotowanego przez skorumpowanego przemytnika (Emile Hirsch), ich ucieczka w bezpieczne miejsce jest niemal na wyciągnięcie ręki. Ale kiedy ich samolot traci moc i rozbija się, odkrywają, że czeka na nich większe zagrożenie, ponieważ utknęli w środku rezerwatu zwierząt zamieszkanego przez wiele głodnych zwierząt – lwy, lamparty i hieny. Ranna, przerażona i śledzona przez ekstremistów grupa pasażerów musi walczyć o przetrwanie zarówno przed ludźmi, jak i bestiami, gdzie przetrwają tylko najsilniejsi.

Przypomina mi to inny film o lwach “Bestia” z Idrisem Elbą. Wygląda na to, że także ta produkcja filmowa ma kilka niezłych scen walki o przeżycie, myślę że warto obejrzeć.

Spoiler filmu Prey (2024)

Zwiastun filmu Prey (2024)

Ofensywa Blog