Książka DIY poradnik Zrób to sam, nowość

Projekty DIY – Zrób to sam – Survival

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad znaczeniem survivalowych projektów DIY? Czy kiedykolwiek próbowałeś swoich sił w projektach DIY? Jeśli tak, to zacznij teraz. Przekonasz się, że to doświadczenie jest bezcenne, przyjemne, jak i stymulujące psychicznie. Własnoręcznie zrobione projekty nie tylko dają dużo frajdy, ale i owocne rezultaty, ale także doskonalą nasze manualne umiejętności.  Jedną z największych zalet projektów DIY jest to, że ich realizacja wiąże się z niskimi kosztami. Oznacza to, że możesz je realizować bez ruszania swojego salda na koncie.

Istnieje wiele obszarów, które mogą wchodzić w zakres projektów DIY. Jeśli jesteś dobry w obróbce drewna, szkła, metalu, plastyku to rzemiosło będzie dla ciebie idealną opcją. Poza tym, jeśli interesujesz się survivalem będzie to dla ciebie rozwinięciem (przedłużeniem) tego hobby. Projekt DIY w rzeczywistości oznacza analizowanie różnych niesamowitych pomysłów i wykorzystywanie ich samodzielnie. Mówiąc prościej, możesz połączyć wiedzę i rozwinąć swoje umiejętności, wykorzystując je w praktyce. Oznacza to, że takie projekty dają ci otwartą szansę na wykorzystanie umiejętności i pomysłów w sposób, w jaki chcesz.

Zamiast tracić swój czas na oglądanie telewizji, tiktoka i granie w gry, spróbuj popracować nad własnymi projektami. Nie bój się wydatków, jeśli wykorzystasz to co już masz w domu. Po co wydawać pieniądze, skoro tak wiele fantastycznych rzeczy można zrobić samodzielnie?  Spora część projektów DIY nie wymaga dużych nakładów finansowych. Większość możesz zrealizować za darmo korzystając to co już masz, serio!

Patenty DIY Lifehacki Porady

Survivalowe patenty. Zrób to sam DIY - książka - nowość 2024 - poradnikLubisz projekty DIY, które są zarówno zabawne, jak i praktyczne? Myślę, że najnowsza książka Survivalowe projekty. Zrób to sam (DIY) to idealna lektura dla fanów survivalu, ale również nauczycieli, wychowawców i edukatorów. Ta książka stanowi zbiór survivalowych i bushcraftowych lifehacków (patentów), które zrealizujemy nie tylko w terenie, ale również w domu. To kilkadziesiąt propozycji do samodzielnego wykonania różnych elementów ekwipunku. DIY i własna wyobraźnia mogą nam pomóc w wezwaniu pomocy, zbudowaniu schronienia lub uzdatnieniu wody, ułatwić przyrządzenie posiłku, naprawić lub zastąpić uszkodzony sprzęt. Jak również miło spędzić czas w outdoorze lub podczas deszczowej pogody na tworzeniu użytecznych przedmiotów. W praktyce przekonasz się, czym jest recykling, upcykling czy filozofia less waste.

Kreatywny recykling zacznij stosować w swojej pasji, jaką jest survival, bushcraft i ekoturystyka (w tym etyka outdoorowa w duchu leave no trace). Dobrze wiesz, że brak czegoś zwiększa jego wartość. Musimy więc podejść nieszablonowo, aby zmienić “śmieć” w potrzebną rzecz. Poznaj ponad 60 wyjątkowych projektów DIY. Książka dostępna także jako ebook.

Projekty Zrób to Sam (ZTS) są doskonałym sposobem wspólne i efektywne spędzanie czasu. Po prostu zapoznaj się z prawdziwymi instrukcjami i postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku. Zrób prezent ulubionej osobie, zamów i podaruj mu ten inspirujący poradnik.

Książkę o  Zrób to sam (DIY) kupisz także tutaj


Ofensywa Blog