tv show - Beyond The Edge

Survival Reality Show “Beyond The Edge”

Czy odważyłbyś się na niebezpieczną panamską dżunglę dla dobrej sprawy? Dziewięć gwiazd zrobi to w Beyond the Edge, nowym survivalowym serialu CBS, w którym celebryci muszą stawić czoła trudnym warunkom i zmierzyć się z epickimi przygodami, aby zebrać pieniądze na cele charytatywne.

To prawdopodobnie jeden z najbardziej wymagających fizycznie i emocjonalnie konkursów reality show o tematyce survivalowej, jaki kiedykolwiek pojawił się do tej pory. Dziewięć gwiazd opuszcza swoje strefy komfortu i spędza do dwóch tygodni w wyjątkowo niegościnnym środowisku.

Nie ma sędziów, nie ma głosów nieważnych, nie ma przegranych. Decyzja o tym, czy gwiazdy zostaną na kolejny dzień, należy do nich. Im dłużej zostają, tym więcej pieniędzy zbierają na swoje organizacje charytatywne.

Legenda NFL Ray Lewis i supermodelka Paulina Poriskova to dwie z uczestniczek.

“Każdego dnia miałeś test fizyczny. Każdego dnia miałeś test psychiczny. Ale miałeś te testy bez jedzenia, bez wody i bez snu” – powiedział Lewis. “Spaliśmy na bambusowych kijach. Burza była każdej nocy, przez prawie wszystkie z 15 nocy. To było takie psychicznie drenujące”.

“Były komary. Było 13 rodzajów małp, jak Ray odkrył na nowo, ponieważ nie zamykały się w nocy. Nikt z nas nie mógł spać. Były też jadowite węże i pająki” – powiedziała Poriskova.

Ale gdzieś przez całe fizyczne i psychiczne wyczerpanie zawodnicy, którzy pochodzili z różnych środowisk, zjednoczyli się, oparli się i pomagali sobie nawzajem.

“Pochodziliśmy z tak różnych środowisk, a jednak trzymaliśmy się razem. Wszyscy trzymaliśmy się razem i wszyscy troszczyliśmy się o siebie nawzajem. Nigdy nie czułam tego poziomu zaufania do siebie z kimś, kogo tak naprawdę nie znałam. To było dla mnie całkowicie potwierdzające życie” – powiedziała Poriskova.

“Musieliśmy zrobić coś, co moim zdaniem powinno stać się sposobem na życie dla każdego” – wyjaśniła Lewis. “Musieliśmy wyrazić różne sposoby okazywania sobie miłości, dbaliśmy o siebie i popychaliśmy się nawzajem”.

Lisa Petrillo z CBS4 nie mogła puścić NFL Hall of Famer bez zapytania go o szkołę, w której rozpoczęła się jego kariera piłkarska – University of Miami. Obaj są bowiem jej absolwentami.

“Najwspanialszą rzeczą, jaka kiedykolwiek wydarzyła się w moim życiu, był Uniwersytet Miami. Największa szansa, jaką kiedykolwiek otrzymałem, to zasługa University of Miami” – wyjaśnił.

“Zmieniłem się z młodego człowieka w wieku 17 lat przechodzącego przez drzwi i wyszedłem z niego jako dorosły mężczyzna. Nie ma nic na świecie takiego jak UM i ty o tym wiesz” – powiedział Lewis.

Gospodarzem programu jest spiker SHOWTIME Sports Mauro Ranallo.

Beyond The Edge miało premierę w 16 marca 2022 na CBS. Program będzie również dostępny na żywo i na żądanie w serwisie Paramount+.

Ofensywa Blog