sms od rządu Anglii - alert - wojna

Wielka Brytania w 2023 roku przetestuje “narodowy komunikat ostrzegający” (sms) przed wojną światową

Rząd ma przetestować “wiadomość ostrzegawczą”, która będzie ostrzegać Brytyjczyków przed wojną światową, a która zostanie wysyłana na telefony komórkowe w formie SMS w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Kampania ostrzegawcza zostanie wysłana publicznie i powie Brytyjczykom, aby nie wpadali w panikę, gdy otrzymają wiadomość na swoich telefonach. Alarm będzie podobny do starego ostrzeżenia o ataku nuklearnym, jakie można było zaobserwować podczas zimnej wojny. Finansista, który kiedyś inwestował w Rosji, ostrzegł, że Władimir Putin “wyceluje” swoje “rakiety nuklearne w Londyn” i Wielka Brytania musi być przygotowana na wojnę nuklearną, gdyby Moskwa wygrała na Ukrainie.

Minister obrony Niemiec Boris Pistorius ostrzegł w sobotę na Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa, że wojna na Ukrainie “może być tylko początkiem”, jeśli “Putin będzie miał swoją drogę”.

SMS ostrzegający o wojnie

Urzędnicy przetestują wiadomość SMS w całym kraju, aby zapewnić, że każdy otrzyma ją na swoim telefonie komórkowym, niezależnie od tego, gdzie się znajduje. Alarm może również ostrzec społeczeństwo o katastrofach takich jak pandemia, że życie jest zagrożone, a nie tylko na wybuch wojny światowej.

Miejmy nadzieję, że będzie to jedyny raz, kiedy kiedykolwiek będziemy musieli wysłać ogólnokrajową wiadomość“, która będzie miała również link do strony internetowej i będzie musiał być “bardzo wysoki próg” dla wydania takiego alertu. Alerty telewizyjne i radiowe będą również kontynuowane, jeśli będzie jakikolwiek powód do wysłania poważnego alertu wraz z tekstami i wiadomościami telefonicznymi.

Wielka Brytania została ostrzeżona, że musi być przygotowana na atak nuklearny, jeśli Moskwa wygra na Ukrainie, ponieważ Władimir Putin “skieruje” swoje “rakiety nuklearne na Londyn” i inne kraje.

Finansista Bill Browder, który jest dyrektorem generalnym Hermitage Capital Management, który był kiedyś inwestorem w Rosji powiedział, że zwycięstwo Putina może być niszczące dla Europy i innych narodów. Browder powiedział, że należy unikać wojny na całego i że Zachód musi zapewnić, że Rosja zostanie pokonana i dać Ukrainie to, czego potrzebuje, aby odnieść sukces.

Gazeta Mail on Sunday napisała: “Jeśli Rosja wygra na Ukrainie, to nie będzie to koniec militarnych przygód Putina. Obiecuję wam to. Następnym przystankiem będzie Estonia, Litwa lub Polska. Wyceluje swoje działa w te kraje, a swoje rakiety nuklearne w Londyn, Berlin i Waszyngton. Putin będzie się śmiał, gdy nasi politycy pójdą do telewizji i zejdą na niekończące się dyskusje na temat zalet ryzykowania milionów istnień, aby zaangażować się we wszechogarniającą wojnę z Rosją“.

Minister obrony Niemiec Boris Pistorius powiedział na konferencji, że za wszelką cenę trzeba pokonać Putina, bo to będzie “tylko początek.”

Pistorius powiedział: “Postawiłem sprawę jasno: Ukraina musi wygrać tę wojnę”.

Niemiecki minister obrony ostrzegł następnie: “Rosja prowadzi brutalną wojnę agresji i podboju przeciwko Ukrainie, a jeśli Putin będzie miał swoją drogę, to będzie to tylko początek.

Źródło: londonlovesbusiness.com

Ofensywa Blog